Twój pilot DITEC BIXLG4

kompatybilny z ENTREMATIC ZEN4
100%
Kompatybilny
DITEC BIXLG4
Pilot ENTREMATIC ZEN4

DITEC BIXLG4
kompatybilny z
ENTREMATIC ZEN4

Dostępność: W magazynie

Wyprawa: najwcześniej w wtorek, 20 sierpnia 2019

120,90 zł Brutto


Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot DITEC BIXLG4?

Twój pilot do bramy DITEC BIXLG4 jest uszkodzony? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot DITEC BIXLG4.

Twój nowy pilot do bramy DITEC umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot DITEC BIXLG4 na naszej stronie internetowej?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy DITEC? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota DITEC BIXLG4.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota DITEC ? Spokojnie, jesteśmy tu, by służyć Ci pomocą. Na początku spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą przesyłamy z każdym pilotem DITEC BIXLG4. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów DITEC. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DITEC BIXLG4.

Informacje techniczne DITEC

Marka DITEC
Model BIXLG4
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 77 x 14 x 41 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak
Ten pilot zastępuje DITEC BIXLG4, DITEC BIXLP2, DITEC BIXLP2 RED, DITEC BIXLS2, DITEC GOL4

Najpopularniejsze marki