Znajdź swojego pilota do klimatyzatora

Wśród naszych 50000 modeli
PILOTY EXPRESS: najtańsze piloty do klimatyzacji! Dostawa pilota do klimatyzacji w ciągu 48 godzin. Aby odnaleźć oryginalny model pilota, szukaj na podstawie jego oznaczenia, które często znajduje się na nim, z przodu lub w komorze baterii. Jeżeli oryginalny pilot został... Dowiedz się więcej
 • 1- Wybierz swoją markę
Piloty do klimatyzatorów

Najtańsze piloty do klimatyzatorów!

Pilot do klimatyzatora często jest dostarczany razem z klimatyzatorem. Ten rodzaj urządzenia dodatkowego jest bardzo łatwy w obsłudze, chociaż posiada wiele funkcji (tryb eko, zegar, funkcja automatycznego czyszczenia, tylko chłodzenie, osuszanie, tylko wentylacja itp.) i ekran, na którym wyświetlane są liczne informacje.
Problem jednak pojawia się często w przypadku uszkodzenia lub zgubienia pilota.

Jak znaleźć pilot do klimatyzacji?

Nic prostszego, użyj naszej wyszukiwarki! Masz dwie możliwości:

 • Wybór marki i modelu klimatyzatora
  Zazwyczaj odnalezienie marki urządzenia nie jest trudne. Często jest ona podana z przodu jednostki centralnej.
  Aby natomiast znaleźć oznaczenie, należy odszukać tabliczkę znamionową, która znajduje się z boku, od spodu lub z tyłu klimatyzatora. Jest to bardzo często ciąg cyfr i liter.
  Przykłady: Klimatyzator Daikin FLXS25BAVMB, LG LM1960R2L, Samsung AQ12MWBBNXAX itp.
 • Bezpośrednie wpisanie oznaczenia pilota
  W niektórych modelach oznaczenie podane jest bezpośrednio na obudowie pilota, często w jego dolnej części.
  Czasami oznaczenie znajduje się w komorze baterii.
  Przykłady oznaczeń: Pilot Daikin ARC433B67, LG 6711A20010D, Samsung DB93-03170Z itp.

Jak zdalnie sterować klimatyzatorem?

Aby użyć pilota do klimatyzatora, należy go skierować w stronę jednostki wewnętrznej urządzenia. Po naciśnięciu przycisku pilota na jego ekranie pojawia się wskaźnik przesyłania danych, a urządzenie emituje sygnał dźwiękowy potwierdzający prawidłowe odebranie sygnału. Maksymalna odległość wysyłania sygnałów wynosi około 7 m.
Wybór opcji i możliwość sterowania nimi zależy od typu klimatyzatora. Zalecamy w tym celu sięgnąć do instrukcji obsługi dostarczonej przez producenta. Istotne znaczenie ma sprawdzenie parametrów ustawień przed włączeniem klimatyzacji.

Dlaczego wybrać nasz sklep internetowy?

Jeżeli chcesz kupić pilot do klimatyzatora, zaufaj naszej stronie internetowej! Nasz katalog zawiera ponad 500 pozycji. Reprezentowane są wszystkie marki: Daikin, LG, Samsung, Airwell, Beko, Mitsubishi itp. Możemy dostarczyć wszystkie typy pilotów do wszystkich rodzajów klimatyzatorów: klimatyzatorów typu split, jednoelementowych, urządzeń chłodząco-grzewczych, klimatyzatorów naściennych i przenośnych! Utworzona w 2006 r. firma Télécommande-Express udostępnia swoje doświadczenia podczas wyboru modelu. Wybór naszego sklepu zapewnia możliwość bezpiecznego złożenia zamówienia i szybką dostawę.

PILOTY EXPRESS: najtańsze piloty do klimatyzacji!


Dostawa pilota do klimatyzacji w ciągu 48 godzin. Aby odnaleźć oryginalny model pilota, szukaj na podstawie jego oznaczenia, które często znajduje się na nim, z przodu lub w komorze baterii. Jeżeli oryginalny pilot został zgubiony, możesz również poszukać oznaczenia w naszej wyszukiwarce na podstawie numeru modelu klimatyzatora.
seo-search-contact