PILOT WINDOOR CARE CODE CC-EME-2

Wyprawa:

WINDOOR

Votre TELECOMMANDE CARE CODE CC-EME-2 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne WINDOOR

Marka WINDOOR
Model CARE CODE CC-EME-2
Référence fournisseur CC-EME-2
Częstotliwość 868.5 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 1
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Wymiary 35 x 35 x 15 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot WINDOOR CARE CODE CC-EME-2?

Twój pilot do bramy WINDOOR CARE CODE CC-EME-2 działa nieprawidłowo? Nie martw się, nasza platforma e-commerce to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot WINDOOR CARE CODE CC-EME-2.

Twój nowy pilot do bramy WINDOOR umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot WINDOOR CARE CODE CC-EME-2 na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie dostawy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy WINDOOR? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota WINDOOR CARE CODE CC-EME-2.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota WINDOOR ? Spokojnie, nasz zespół do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem WINDOOR CARE CODE CC-EME-2. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów WINDOOR. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota WINDOOR CARE CODE CC-EME-2.

Najpopularniejsze marki