PILOT URMET EHFP4B433

Dostępność: Ponad 8 części w magazynie

Wyprawa:

URMET

Votre TELECOMMANDE EHFP4B433 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot URMET EHFP4B433?

Twój pilot do bramy URMET EHFP4B433 się zepsuł? Nie martw się, nasza strona internetowa to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot URMET EHFP4B433.

Twój nowy pilot do bramy URMET umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot URMET EHFP4B433 na naszej stronie internetowej?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz dostawy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy URMET? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota URMET EHFP4B433.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota URMET ? Spokojnie, nasz zespół tu, by służyć Ci pomocą. Na początku spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem URMET EHFP4B433. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów URMET. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota URMET EHFP4B433.

Informacje techniczne URMET

Marka URMET
Model EHFP4B433
Częstotliwość 433 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ baterii CR2032
Wymiary 4 x 7 x 1 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki