Twój

pilot TAU 26TX4

kompatybilny z KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C
100%
Kompatybilny
Pilot TAU 26TX4
Pilot KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C

TAU 26TX4
kompatybilny z
KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne TAU

Marka TAU
Model 26TX4
Częstotliwość 26.720 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 85 x 18 x 51 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot TAU 26TX4?

Twój pilot do bramy TAU 26TX4 przestał działać? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot TAU 26TX4.

Twój nowy pilot do bramy TAU umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot TAU 26TX4 na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
chcesz otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy TAU? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota TAU 26TX4.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota TAU ? Nie martw się, nasz zespół do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Na początku spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem TAU 26TX4. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów TAU. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota TAU 26TX4.

Najpopularniejsze marki