PILOT SVS FUNK SHT-7 C1

Dostępność: Ponad 3 części w magazynie

Wyprawa:

SVS FUNK

Votre TELECOMMANDE SHT-7 C1 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot SVS FUNK SHT-7 C1?

Twój pilot do bramy SVS FUNK SHT-7 C1 się zepsuł? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot SVS FUNK SHT-7 C1.

Twój nowy pilot do bramy SVS FUNK umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot SVS FUNK SHT-7 C1 na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
chcesz otrzymać pilot do bramy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy SVS FUNK? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota SVS FUNK SHT-7 C1.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota SVS FUNK ? Spokojnie, jesteśmy tu, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą przesyłamy z każdym pilotem SVS FUNK SHT-7 C1. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów SVS FUNK. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota SVS FUNK SHT-7 C1.

Attention : si vous utiliser cette télécommande pour une alarme, vous aurez besoin de la notice du système d’alarme global, ainsi que du code installateur pour programmer la télécommande.

Informacje techniczne SVS FUNK

Marka SVS FUNK
Model SHT-7 C1
Référence fournisseur 00340.01
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 1
Typ kodowania 8 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 12 x 4 x 4 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki