Twój

pilot SIMU TSA HZ 2

kompatybilny z SICE WHY EVO
100%
Kompatybilny
Pilot SIMU TSA HZ 2
Pilot SICE WHY EVO

SIMU TSA HZ 2
kompatybilny z
SICE WHY EVO
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne SIMU

Marka SIMU
Model TSA HZ 2
Częstotliwość 433.42 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii CR2032
Wymiary 71 x 41 x 13 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot SIMU TSA HZ 2?

Twój pilot do bramy SIMU TSA HZ 2 działa nieprawidłowo? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot SIMU TSA HZ 2.

Twój nowy pilot do bramy SIMU umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot SIMU TSA HZ 2 na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie dostawy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy SIMU? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota SIMU TSA HZ 2.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota SIMU ? Nie martw się, jesteśmy tu, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem SIMU TSA HZ 2. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów SIMU. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota SIMU TSA HZ 2.

Najpopularniejsze marki