Pilot SIMBA RC1

100% kompatybilny

Pilot SIMBA RC1

SIMBA RC1

kompatybilny z

Pilot HR KIT LIBERTY

HR KIT LIBERTY

Twój pilot SIMBA RC1


Pilot kompatybilny z
HR KIT LIBERTY

Kod dostawcy :

Wszystkie informacje o pilot SIMBA RC1 :
Szybka dostawa
14 dni na zmianę zdania
Bezpłatna pomoc od zakupu do programowania
Bezpieczne płacenie

Bezpieczna płatność

Marka SIMBA
Model RC1
Częstotliwość 433.92 MHz
Liczba przycisków 1
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii 12V(23A)
Baterie i instrukcja w zestawie Tak
Twój pilot do bramy SIMBA RC1 się zepsuł? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot SIMBA RC1.

Twój nowy pilot do bramy SIMBA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot SIMBA RC1 w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy SIMBA? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota SIMBA RC1.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota SIMBA ? Spokojnie, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Na początku spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem SIMBA RC1. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów SIMBA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota SIMBA RC1.