Twój

pilot SCIAR 441-4

kompatybilny z KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C
100%
Kompatybilny
Pilot SCIAR 441-4
Pilot KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C

SCIAR 441-4
kompatybilny z
KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne SCIAR

Marka SCIAR
Model 441-4
Częstotliwość 30.875 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania 12 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 74 x 20 x 40 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot SCIAR 441-4?

Twój pilot do bramy SCIAR 441-4 jest uszkodzony? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot SCIAR 441-4.

Twój nowy pilot do bramy SCIAR umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot SCIAR 441-4 na naszej stronie internetowej?

- Korzyść nr 1:
chcesz dostawy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy SCIAR? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota SCIAR 441-4.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota SCIAR ? Nie martw się, nasz zespół do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem SCIAR 441-4. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia instruktaży do większości pilotów SCIAR. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota SCIAR 441-4.

Najpopularniejsze marki