Twój

pilot SAFARI 2

kompatybilny z KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C
100%
Kompatybilny
Pilot SAFARI 2
Pilot KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C

SAFARI 2
kompatybilny z
KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne SAFARI

Marka SAFARI
Model 2
Częstotliwość 224.7 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 80 x 16 x 52 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot SAFARI 2?

Twój pilot do bramy SAFARI 2 jest uszkodzony? Spokojnie, nasza platforma e-commerce to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot SAFARI 2.

Twój nowy pilot do bramy SAFARI umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot SAFARI 2 w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
chcesz dostawy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy SAFARI? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota SAFARI 2.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota SAFARI ? Nie martw się, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem SAFARI 2. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów SAFARI. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota SAFARI 2.

Najpopularniejsze marki