Twój pilot PRASTEL MPSTF4E

staje się PRASTEL MPSTF3E
100%
Kompatybilny
PRASTEL MPSTF4E
Pilot PRASTEL MPSTF3E

PRASTEL MPSTF4E
staje się
PRASTEL MPSTF3E

Dostępność: Ponad 8 części w magazynie

Wyprawa: najwcześniej w poniedziałek, 27 stycznia 2020

131,96 zł Brutto


Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne PRASTEL

Marka PRASTEL
Model MPSTF4E
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 80 x 13 x 35 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak
Ten pilot zastępuje PRASTEL MPSTF2E, PRASTEL MPSTF4E

dlaczego wybrać pilot PRASTEL MPSTF4E?

Twój pilot do bramy PRASTEL MPSTF4E działa nieprawidłowo? Spokojnie, nasza platforma e-commerce to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot PRASTEL MPSTF4E.

Twój nowy pilot do bramy PRASTEL umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot PRASTEL MPSTF4E w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy PRASTEL? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota PRASTEL MPSTF4E.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota PRASTEL ? Nie martw się, nasz zespół tu, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem PRASTEL MPSTF4E. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów PRASTEL. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota PRASTEL MPSTF4E.

Attention : si vous utiliser cette télécommande pour une alarme, vous aurez besoin de la notice du système d’alarme global, ainsi que du code installateur pour programmer la télécommande.

Najpopularniejsze marki