PILOT MHOUSE GTX4

Dostępność: W magazynie

Wyprawa:

MHOUSE

Votre TELECOMMANDE GTX4 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne MHOUSE

Marka MHOUSE
Model GTX4
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii CR2032
Wymiary 10 x 7 x 4 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot MHOUSE GTX4?

Twój pilot do bramy MHOUSE GTX4 przestał działać? Nie martw się, nasza strona internetowa to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot MHOUSE GTX4.

Twój nowy pilot do bramy MHOUSE umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot MHOUSE GTX4 w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
chcesz dostawy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy MHOUSE? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota MHOUSE GTX4.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota MHOUSE ? Spokojnie, nasz zespół do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą przesyłamy z każdym pilotem MHOUSE GTX4. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów MHOUSE. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota MHOUSE GTX4.

Najpopularniejsze marki