PILOT HR CRISTAL 40685

Dostępność: W magazynie

Wyprawa:

HR

Votre TELECOMMANDE CRISTAL 40685 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne HR

Marka HR
Model CRISTAL 40685
Référence fournisseur AQ2640F4-40.685
Częstotliwość 40.685 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania Automatyczne-uczenie
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 11 x 6 x 2 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot HR CRISTAL 40685?

Twój pilot do bramy HR CRISTAL 40685 działa nieprawidłowo? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot HR CRISTAL 40685.

Twój nowy pilot do bramy HR umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot HR CRISTAL 40685 na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
chcesz dostawy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy HR? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota HR CRISTAL 40685.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota HR ? Spokojnie, jesteśmy tu, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą przesyłamy z każdym pilotem HR CRISTAL 40685. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów HR. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota HR CRISTAL 40685.

Najpopularniejsze marki