PILOT HÖRMANN HSM4 868 MHZ

Dostępność: W magazynie

Wyprawa:

HÖRMANN

Votre TELECOMMANDE HSM4 868 MHZ a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne HÖRMANN

Marka HÖRMANN
Model HSM4 868 MHZ
Częstotliwość 868 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania Automatyczne-uczenie
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 60 x 14 x 25 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot HÖRMANN HSM4 868 MHZ?

Twój pilot do bramy HÖRMANN HSM4 868 MHZ jest uszkodzony? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot HÖRMANN HSM4 868 MHZ.

Twój nowy pilot do bramy HÖRMANN umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot HÖRMANN HSM4 868 MHZ na naszej stronie internetowej?

- Korzyść nr 1:
chcesz otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy HÖRMANN? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota HÖRMANN HSM4 868 MHZ.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota HÖRMANN ? Bez obaw, nasz zespół do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem HÖRMANN HSM4 868 MHZ. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów HÖRMANN. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota HÖRMANN HSM4 868 MHZ.

PDF — Instrukcja programowania

Pobierz instrukcję programowania

« Programowanie proste i bez użycia specjalnego sprzętu! »

Przeczytaj autentycznie opinie naszych klientów zTrustpilot Wszystkie poniższe opinie klientów pochodzą od osób, które zakupiły ten produkt.
Michał
Poznań, dnia 13/11/2018

« Z uwagi na opóźnienia wysłałem informację, że rezygnuję z zamówienia i proszę o zwrot pieniędzy. Kupiłem pilota w innym sklepie. Pomimo tego, po kilku tygodniach otrzymałem pilota, a nie zwrot pieniędzy. »


Najpopularniejsze marki