PILOT FERPORT TAC4KR

Dostępność: W magazynie

Wyprawa:

FERPORT

Votre TELECOMMANDE TAC4KR a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot FERPORT TAC4KR?

Twój pilot do bramy FERPORT TAC4KR przestał działać? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot FERPORT TAC4KR.

Twój nowy pilot do bramy FERPORT umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot FERPORT TAC4KR na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy FERPORT? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota FERPORT TAC4KR.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota FERPORT ? Spokojnie, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem FERPORT TAC4KR. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów FERPORT. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota FERPORT TAC4KR.

Informacje techniczne FERPORT

Marka FERPORT
Model TAC4KR
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania 12 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 8 x 4 x 1 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki