Twój

pilot FADINI ASTRO-43-4

staje się FADINI DIVO 71
100%
Kompatybilny
Pilot FADINI ASTRO-43-4
Pilot FADINI DIVO 71

FADINI ASTRO-43-4
staje się
FADINI DIVO 71
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot FADINI ASTRO-43-4?

Twój pilot do bramy FADINI ASTRO-43-4 przestał działać? Spokojnie, Télécommande Express to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot FADINI ASTRO-43-4.

Twój nowy pilot do bramy FADINI umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot FADINI ASTRO-43-4 w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz dostawy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy FADINI? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota FADINI ASTRO-43-4.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota FADINI ? Bez obaw, nasz zespół tu, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem FADINI ASTRO-43-4. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów FADINI. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota FADINI ASTRO-43-4.

Informacje techniczne FADINI

Marka FADINI
Model ASTRO-43-4
Référence fournisseur ACA0883
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 8 x 2 x 4 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki