Twój

pilot DUCATI TSAW4

kompatybilny z HR MULTI 2
100%
Kompatybilny
Pilot DUCATI TSAW4
Pilot HR MULTI 2

DUCATI TSAW4
kompatybilny z
HR MULTI 2
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot DUCATI TSAW4?

Twój pilot do bramy DUCATI TSAW4 przestał działać? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot DUCATI TSAW4.

Twój nowy pilot do bramy DUCATI umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot DUCATI TSAW4 na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy DUCATI? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota DUCATI TSAW4.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota DUCATI ? Bez obaw, jesteśmy tu, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Na początku spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem DUCATI TSAW4. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów DUCATI. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DUCATI TSAW4.

Informacje techniczne DUCATI

Marka DUCATI
Model TSAW4
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 3
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 81 x 19 x 41 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki