Twój

pilot DORMA MHS43-1

kompatybilny z SICE WHY EVO
100%
Kompatybilny
Pilot DORMA MHS43-1
Pilot SICE WHY EVO

DORMA MHS43-1
kompatybilny z
SICE WHY EVO
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne DORMA

Marka DORMA
Model MHS43-1
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 1
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 55 x 17 x 34 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot DORMA MHS43-1?

Twój pilot do bramy DORMA MHS43-1 działa nieprawidłowo? Spokojnie, nasza platforma e-commerce to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot DORMA MHS43-1.

Twój nowy pilot do bramy DORMA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot DORMA MHS43-1 na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz dostawy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy DORMA? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota DORMA MHS43-1.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota DORMA ? Nie martw się, jesteśmy tu, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem DORMA MHS43-1. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów DORMA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DORMA MHS43-1.

Najpopularniejsze marki