Twój

pilot DORMA HS43-4E

kompatybilny z SICE WHY EVO
100%
Kompatybilny
Pilot DORMA HS43-4E
Pilot SICE WHY EVO

DORMA HS43-4E
kompatybilny z
SICE WHY EVO
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne DORMA

Marka DORMA
Model HS43-4E
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania 40 Switch
Typ baterii 9V
Wymiary 109 x 26 x 67 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot DORMA HS43-4E?

Twój pilot do bramy DORMA HS43-4E jest uszkodzony? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot DORMA HS43-4E.

Twój nowy pilot do bramy DORMA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot DORMA HS43-4E w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz otrzymać pilot do bramy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy DORMA? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota DORMA HS43-4E.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota DORMA ? Bez obaw, jesteśmy tu, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem DORMA HS43-4E. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów DORMA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DORMA HS43-4E.

Najpopularniejsze marki