Twój

pilot DORMA HS43-2E

kompatybilny z SICE WHY EVO
100%
Kompatybilny
Pilot DORMA HS43-2E
Pilot SICE WHY EVO

DORMA HS43-2E
kompatybilny z
SICE WHY EVO
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot DORMA HS43-2E?

Twój pilot do bramy DORMA HS43-2E się zepsuł? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot DORMA HS43-2E.

Twój nowy pilot do bramy DORMA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot DORMA HS43-2E na naszej stronie internetowej?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy DORMA? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota DORMA HS43-2E.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota DORMA ? Bez obaw, jesteśmy tu, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem DORMA HS43-2E. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów DORMA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DORMA HS43-2E.

Informacje techniczne DORMA

Marka DORMA
Model HS43-2E
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 20 Switch
Typ baterii 9V
Wymiary 109 x 26 x 67 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki