PILOT DELMA MIZAR 433MHZ 2CH

Wyprawa:

DELMA

Votre TELECOMMANDE MIZAR 433MHZ 2CH a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne DELMA

Marka DELMA
Model MIZAR 433MHZ 2CH
Référence fournisseur R57065
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 7 x 5 x 2 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot DELMA MIZAR 433MHZ 2CH?

Twój pilot do bramy DELMA MIZAR 433MHZ 2CH jest uszkodzony? Spokojnie, nasza platforma e-commerce to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot DELMA MIZAR 433MHZ 2CH.

Twój nowy pilot do bramy DELMA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot DELMA MIZAR 433MHZ 2CH na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
chcesz dostawy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy DELMA? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota DELMA MIZAR 433MHZ 2CH.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota DELMA ? Nie martw się, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Na początku spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem DELMA MIZAR 433MHZ 2CH. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia instruktaży do większości pilotów DELMA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DELMA MIZAR 433MHZ 2CH.

Najpopularniejsze marki