Twój

pilot DELMA MIZAR 433MHZ 1CH

kompatybilny z SICE WHY EVO
100%
Kompatybilny
Pilot DELMA MIZAR 433MHZ 1CH
Pilot SICE WHY EVO

DELMA MIZAR 433MHZ 1CH
kompatybilny z
SICE WHY EVO
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot DELMA MIZAR 433MHZ 1CH?

Twój pilot do bramy DELMA MIZAR 433MHZ 1CH przestał działać? Nie martw się, nasza strona internetowa to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot DELMA MIZAR 433MHZ 1CH.

Twój nowy pilot do bramy DELMA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot DELMA MIZAR 433MHZ 1CH na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz otrzymać pilot do bramy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy DELMA? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota DELMA MIZAR 433MHZ 1CH.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota DELMA ? Nie martw się, nasz zespół do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Na początku spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem DELMA MIZAR 433MHZ 1CH. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów DELMA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DELMA MIZAR 433MHZ 1CH.

Informacje techniczne DELMA

Marka DELMA
Model MIZAR 433MHZ 1CH
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 1
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 59 x 15 x 37 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki