Twój

pilot DELMA KING 40MHZ 4CH

kompatybilny z HR CRISTAL 40685
100%
Kompatybilny
Pilot DELMA KING 40MHZ 4CH
Pilot HR CRISTAL 40685

DELMA KING 40MHZ 4CH
kompatybilny z
HR CRISTAL 40685
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot DELMA KING 40MHZ 4CH?

Twój pilot do bramy DELMA KING 40MHZ 4CH przestał działać? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot DELMA KING 40MHZ 4CH.

Twój nowy pilot do bramy DELMA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot DELMA KING 40MHZ 4CH w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz otrzymać pilot do bramy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy DELMA? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota DELMA KING 40MHZ 4CH.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota DELMA ? Nie martw się, nasz zespół tu, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Na początku spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem DELMA KING 40MHZ 4CH. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów DELMA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DELMA KING 40MHZ 4CH.

Informacje techniczne DELMA

Marka DELMA
Model KING 40MHZ 4CH
Częstotliwość 40.685 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 74 x 45 x 18 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki