Twój

pilot CLEMSA MV-1

kompatybilny z HR MULTI 2
100%
Kompatybilny
Pilot CLEMSA MV-1
Pilot HR MULTI 2

CLEMSA MV-1
kompatybilny z
HR MULTI 2
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne CLEMSA

Marka CLEMSA
Model MV-1
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 1
Typ kodowania 8 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 58 x 36 x 15 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot CLEMSA MV-1?

Twój pilot do bramy CLEMSA MV-1 przestał działać? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot CLEMSA MV-1.

Twój nowy pilot do bramy CLEMSA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot CLEMSA MV-1 na naszej stronie internetowej?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie dostawy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy CLEMSA? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota CLEMSA MV-1.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota CLEMSA ? Spokojnie, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem CLEMSA MV-1. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów CLEMSA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota CLEMSA MV-1.

Najpopularniejsze marki