Twój

pilot CHAMBERLAIN 752E

kompatybilny z KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C
100%
Kompatybilny
Pilot CHAMBERLAIN 752E
Pilot KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C

CHAMBERLAIN 752E
kompatybilny z
KING-GATES KIT FRED MYO2 - 2 MYO 4C
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne CHAMBERLAIN

Marka CHAMBERLAIN
Model 752E
Częstotliwość 27.145 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 9 Switch
Typ baterii 9V
Wymiary 102 x 23 x 53 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot CHAMBERLAIN 752E?

Twój pilot do bramy CHAMBERLAIN 752E przestał działać? Nie martw się, nasza platforma e-commerce to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot CHAMBERLAIN 752E.

Twój nowy pilot do bramy CHAMBERLAIN umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot CHAMBERLAIN 752E na naszej stronie internetowej?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy CHAMBERLAIN? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota CHAMBERLAIN 752E.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota CHAMBERLAIN ? Bez obaw, jesteśmy tu, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem CHAMBERLAIN 752E. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów CHAMBERLAIN. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota CHAMBERLAIN 752E.

Najpopularniejsze marki