PILOT CARDIN S476-TX2 TRS476200

Dostępność: W magazynie

Wyprawa:

CARDIN

Votre TELECOMMANDE S476-TX2 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :



Pilot tańszy i kompatybilny w 100%?
JOLLY SIMPLE 2
JOLLY SIMPLE 2

79,60 zł

Zobacz ten pilot Uwaga!
Upewnij się, że oryginalny pilot działa poprawnie, jeśli zamówisz kompatybilny model, programowanie zostanie przeprowadzone automatycznie.
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne CARDIN

Marka CARDIN
Model S476-TX2
Référence fournisseur TRS476200
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 9 + 2 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 8 x 5 x 2 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot CARDIN S476-TX2?

Twój pilot do bramy CARDIN S476-TX2 jest uszkodzony? Spokojnie, nasza platforma e-commerce to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot CARDIN S476-TX2.

Twój nowy pilot do bramy CARDIN umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot CARDIN S476-TX2 w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie dostawy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy CARDIN? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota CARDIN S476-TX2.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota CARDIN ? Bez obaw, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą przesyłamy z każdym pilotem CARDIN S476-TX2. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów CARDIN. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota CARDIN S476-TX2.

Najpopularniejsze marki