Twój

pilot BFT TE02

kompatybilny z HR MULTI 2
100%
Kompatybilny
Pilot BFT TE02
Pilot HR MULTI 2

BFT TE02
kompatybilny z
HR MULTI 2
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot BFT TE02?

Twój pilot do bramy BFT TE02 się zepsuł? Spokojnie, nasza platforma e-commerce to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot BFT TE02.

Twój nowy pilot do bramy BFT umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot BFT TE02 na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
chcesz otrzymać pilot do bramy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy BFT? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota BFT TE02.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota BFT ? Spokojnie, nasz zespół tu, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Na początku spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą przesyłamy z każdym pilotem BFT TE02. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów BFT. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota BFT TE02.

Informacje techniczne BFT

Marka BFT
Model TE02
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 67 x 13 x 35 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki