Twój

pilot BENINCA LOT2W

kompatybilny z SICE WHY EVO
100%
Kompatybilny
Pilot BENINCA LOT2W
Pilot SICE WHY EVO

BENINCA LOT2W
kompatybilny z
SICE WHY EVO
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot BENINCA LOT2W?

Twój pilot do bramy BENINCA LOT2W się zepsuł? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot BENINCA LOT2W.

Twój nowy pilot do bramy BENINCA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot BENINCA LOT2W w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie dostawy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy BENINCA? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota BENINCA LOT2W.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota BENINCA ? Nie martw się, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Na początku spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem BENINCA LOT2W. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów BENINCA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota BENINCA LOT2W.

Informacje techniczne BENINCA

Marka BENINCA
Model LOT2W
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 10 + 4 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 85 x 19 x 40 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki