PILOT BECKER EC3111

Wyprawa:

BECKER

Votre TELECOMMANDE EC3111 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne BECKER

Marka BECKER
Model EC3111
Częstotliwość 868.3 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 3
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii CR2032
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot BECKER EC3111?

Twój pilot do bramy BECKER EC3111 jest uszkodzony? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot BECKER EC3111.

Twój nowy pilot do bramy BECKER umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot BECKER EC3111 w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz otrzymać pilot do bramy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy BECKER? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota BECKER EC3111.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota BECKER ? Bez obaw, nasz zespół tu, by służyć Ci pomocą. Na początku spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem BECKER EC3111. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów BECKER. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota BECKER EC3111.

Najpopularniejsze marki