PILOT AVIDSEN 114253

Produkt aktualnie niedostępny.

AVIDSEN
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Jak zaprogramować pilot AVIDSEN 114253

Zaprogramuj AVIDSEN 114253 na wideo

« Programowanie proste i bez użycia specjalnego sprzętu! »

dlaczego wybrać pilot AVIDSEN 114253?

Twój pilot do bramy AVIDSEN 114253 się zepsuł? Spokojnie, nasza platforma e-commerce to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot AVIDSEN 114253.

Twój nowy pilot do bramy AVIDSEN umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot AVIDSEN 114253 w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy AVIDSEN? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota AVIDSEN 114253.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota AVIDSEN ? Spokojnie, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Na początku spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą dostarczamy z każdym pilotem AVIDSEN 114253. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów AVIDSEN. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota AVIDSEN 114253.

Informacje techniczne AVIDSEN

Marka AVIDSEN
Model 114253
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii 12V(27A)
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki