Twój

pilot ALLMATIC BRO4WN RED

kompatybilny z SICE WHY EVO
100%
Kompatybilny
Pilot ALLMATIC BRO4WN RED
Pilot SICE WHY EVO

ALLMATIC BRO4WN RED
kompatybilny z
SICE WHY EVO
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne ALLMATIC

Marka ALLMATIC
Model BRO4WN RED
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 68 x 17 x 41 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot ALLMATIC BRO4WN RED?

Twój pilot do bramy ALLMATIC BRO4WN RED się zepsuł? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot ALLMATIC BRO4WN RED.

Twój nowy pilot do bramy ALLMATIC umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot ALLMATIC BRO4WN RED w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie dostawy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy ALLMATIC? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota ALLMATIC BRO4WN RED.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota ALLMATIC ? Spokojnie, jesteśmy tu, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj zajrzeć do instrukcji, którą przesyłamy z każdym pilotem ALLMATIC BRO4WN RED. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów ALLMATIC. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota ALLMATIC BRO4WN RED.

Najpopularniejsze marki