PILOT NOLOGO EKO-C BLUE

Wyprawa:

NOLOGO

Votre TELECOMMANDE EKO-C BLUE a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne NOLOGO

Marka NOLOGO
Model EKO-C BLUE
Référence fournisseur EKO-C
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania Automatyczne-uczenie
Typ baterii 12V(23A)
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot NOLOGO EKO-C BLUE?

Twój pilot do bramy NOLOGO EKO-C BLUE się zepsuł? Spokojnie, Télécommande Express to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot NOLOGO EKO-C BLUE.

Twój nowy pilot do bramy NOLOGO umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot NOLOGO EKO-C BLUE na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz dostawy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy NOLOGO? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota NOLOGO EKO-C BLUE.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota NOLOGO ? Spokojnie, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem NOLOGO EKO-C BLUE. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów NOLOGO. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota NOLOGO EKO-C BLUE.

Najpopularniejsze marki