PILOT FADINI ASTRO-43-2

Dostępność: Ponad 6 części w magazynie

Wyprawa:

FADINI

Votre TELECOMMANDE ASTRO-43-2 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot FADINI ASTRO-43-2?

Twój pilot do bramy FADINI ASTRO-43-2 działa nieprawidłowo? Spokojnie, nasza platforma e-commerce to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot FADINI ASTRO-43-2.

Twój nowy pilot do bramy FADINI umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot FADINI ASTRO-43-2 w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie otrzymać pilot do bramy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy FADINI? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota FADINI ASTRO-43-2.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota FADINI ? Nie martw się, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem FADINI ASTRO-43-2. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów FADINI. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota FADINI ASTRO-43-2.

Informacje techniczne FADINI

Marka FADINI
Model ASTRO-43-2
Référence fournisseur ACA0879
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 10 x 5 x 2 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki