PILOT SICE PRINZ 26.995MHZ

Dostępność: Ponad 6 części w magazynie

Wyprawa:

SICE

Votre TELECOMMANDE PRINZ 26.995MHZ a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

Informacje techniczne SICE

Marka SICE
Model PRINZ 26.995MHZ
Référence fournisseur Quarzato 291 26.995
Częstotliwość 26.995 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania Automatyczne-uczenie
Typ baterii 12V(23A)
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

dlaczego wybrać pilot SICE PRINZ 26.995MHZ?

Twój pilot do bramy SICE PRINZ 26.995MHZ jest uszkodzony? Spokojnie, Télécommande Express to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot SICE PRINZ 26.995MHZ.

Twój nowy pilot do bramy SICE umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie bramy.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot SICE PRINZ 26.995MHZ na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
chcesz dostawy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy SICE? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota SICE PRINZ 26.995MHZ.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota SICE ? Nie martw się, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem SICE PRINZ 26.995MHZ. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów SICE. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota SICE PRINZ 26.995MHZ.

Najpopularniejsze marki