PILOT EINHELL HS434-6

Wyprawa:

EINHELL

Votre TELECOMMANDE HS434-6 a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot EINHELL HS434-6?

Twój pilot do bramy EINHELL HS434-6 przestał działać? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot EINHELL HS434-6.

Twój nowy pilot do bramy EINHELL umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot EINHELL HS434-6 na naszej stronie internetowej?

- Korzyść nr 1:
chcesz dostawy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy EINHELL? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota EINHELL HS434-6.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota EINHELL ? Nie martw się, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem EINHELL HS434-6. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia instruktaży do większości pilotów EINHELL. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez tablet pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota EINHELL HS434-6.

Informacje techniczne EINHELL

Marka EINHELL
Model HS434-6
Référence fournisseur 2100195
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii 12V(23A)
Wymiary 210 x 70 x 40 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki