PILOT DELTADORE TYDOM 140B

Produkt aktualnie niedostępny.

DELTADORE
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot DELTADORE TYDOM 140B?

Twój pilot do bramy DELTADORE TYDOM 140B się zepsuł? Nie martw się, nasza platforma e-commerce to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci zmienić na nowy pilot DELTADORE TYDOM 140B.

Twój nowy pilot do bramy DELTADORE umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot DELTADORE TYDOM 140B w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
chcesz otrzymać pilot do bramy błyskawicznie? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy DELTADORE? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz więc od razu cieszyć się z pilota DELTADORE TYDOM 140B.

- Korzyść nr 3:
Nie wiesz jak zaprogramować swojego pilota DELTADORE ? Nie martw się, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci pomocą. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą przesyłamy z każdym pilotem DELTADORE TYDOM 140B. Poza tym nasza platforma e-commerce oferuje możliwość obejrzenia filmików objaśniających do większości pilotów DELTADORE. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia służy Ci swoją poradą. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez telefon komórkowy pod numer 0616.962.454. Numer ten służy wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza platforma e-commerce będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DELTADORE TYDOM 140B.

Attention : si vous utiliser cette télécommande pour une alarme, vous aurez besoin de la notice du système d’alarme global, ainsi que du code installateur pour programmer la télécommande.

Informacje techniczne DELTADORE

Marka DELTADORE
Model TYDOM 140B
Référence fournisseur DDO6700059
Częstotliwość 868.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 4
Typ kodowania Rejestracja w odbiorniku
Typ baterii CR2032
Wymiary 74 x 37 x 14 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki