Twój

pilot DEA GENIE

kompatybilny z SICE WHY EVO
100%
Kompatybilny
Pilot DEA GENIE
Pilot SICE WHY EVO

DEA GENIE
kompatybilny z
SICE WHY EVO
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot DEA GENIE?

Twój pilot do bramy DEA GENIE jest uszkodzony? Nie martw się, Télécommande Express to jeden z największych liderów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – nasi eksperci posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wymienić na nowy pilot DEA GENIE.

Twój nowy pilot do bramy DEA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie mechanizmu.

Dlaczego dobrze jest kupić pilot DEA GENIE na naszej platformie e-commerce?

- Korzyść nr 1:
życzysz sobie dostawy jak najszybciej? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to w całej Polsce.

- Korzyść nr 2:
Pragniesz zaoszczędzić czas i móc od razu używać pilota do bramy DEA? Wiedz, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota DEA GENIE.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota DEA ? Spokojnie, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Najpierw spróbuj przeczytać instrukcję, którą dostarczamy z każdym pilotem DEA GENIE. Poza tym Télécommande Express oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów DEA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych ekspertów wyjaśni Ci krok po kroku co zrobić, by zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

Télécommande Express będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota DEA GENIE.

Informacje techniczne DEA

Marka DEA
Model GENIE
Częstotliwość 433.92 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 2
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 6V(11A)
Wymiary 51 x 16 x 39 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki