PILOT AETERNA 40.685 MHZ 3K

Dostępność: Ponad 5 części w magazynie

Wyprawa:

AETERNA

Votre TELECOMMANDE 40.685 MHZ 3K a bien été ajoutée à votre panier

Accessoirisez votre télécommande :Bezpłatna dostawa przy zamówieniu 2 pilotów

dlaczego wybrać pilot AETERNA 40.685 MHZ 3K?

Twój pilot do bramy AETERNA 40.685 MHZ 3K przestał działać? Spokojnie, nasza strona internetowa to jeden z największych podmiotów na rynku pilotów zdalnego sterowania. Specjalizujemy się w pilotach do bram – posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym pomożemy Ci wybrać nowy pilot AETERNA 40.685 MHZ 3K.

Twój nowy pilot do bramy AETERNA umożliwi Ci z powrotem pewne otwieranie i zamykanie napędu.

Dlaczego dobrze jest zamówić pilot AETERNA 40.685 MHZ 3K w Télécommande Express?

- Korzyść nr 1:
Pragniesz dostawy szybko? Wybierz dostawę w zaledwie 24 godziny, i to na terenie całej Polski.

- Korzyść nr 2:
chcesz zaoszczędzić czas i móc natychmiast używać pilota do bramy AETERNA? Pamiętaj, że wszystkie nasze piloty dostarczamy wraz z bateriami. Będziesz zatem od razu cieszyć się z pilota AETERNA 40.685 MHZ 3K.

- Korzyść nr 3:
Masz trudności z zaprogramowaniem swojego pilota AETERNA ? Bez obaw, nasz zespół do Twojej dyspozycji, by służyć Ci ogromnym doświadczeniem. Na początku spróbuj przeczytać instrukcję, którą przesyłamy z każdym pilotem AETERNA 40.685 MHZ 3K. Poza tym nasza strona internetowa oferuje możliwość obejrzenia samouczków do większości pilotów AETERNA. Pamiętaj również, że jeśli będzie Ci potrzebna dodatkowa pomoc, nasza bezpłatna infolinia czeka na Twój kontakt. Jeden z naszych specjalistów wyjaśni Ci krok po kroku jak zaprogramować Twojego pilota. Możesz nawet wysłać nam zdjęcie przez komórkę pod numer 0616.962.454. Numer ten przeznaczony jest wyłącznie do odbierania zdjęć MMS.

nasza strona internetowa będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie zakupu pilota AETERNA 40.685 MHZ 3K.

Informacje techniczne AETERNA

Marka AETERNA
Model 40.685 MHZ 3K
Référence fournisseur 2203
Częstotliwość 40.685 MHz Uwaga!: Dwa piloty o takich samych częstotliwościach, ale z różnymi obudowami (kształt, kolor przycisków, kolor obudowy) nie są kompatybilne, nawet jeżeli są tej samej marki. Ich układy elektroniczne nie są takie same!
Liczba przycisków 3
Typ kodowania 10 Switch
Typ baterii 9V
Wymiary 10 x 6 x 2 mm
Baterie i instrukcja w zestawie Tak

Najpopularniejsze marki